• تلفن: 76256038 , 76257153 , 76238740
  • ساعات کاری شرکت: از 8 صبح الي 17
  • ایمیل: Golfapvd@gmail.com

درباره ما

به سايت گلفا PVD خوش آمديد

پی وی دی یک فرآیند اعمال پوشش سازگار با محیط‌زیست است که با استفاده از فناوری نانو، جسم لایه‌نشانی شده علاوه بر درخشش و زیبایی خاص، مقاومت بالایی در برابر سایش و نیز خوردگی فلزها پیدا می‌کند.

پوشش P.V.D معمولاً به اجسامی از جنس فولاد و کروم می‌چسبد اما متخصصان کارخانه گلفا پی وی دی قادر هستند فرآیند P.V.D را علاوه بر فولاد و کروم به روی A.B.S و نیکل نیز انجام دهند؛ افزایش کیفیت و برتری کیفیت ازجمله مزایای این طرح نسبت به نمونه‌های مشابه است.

گاه بسیاری از فناوری‌ها با وجود نیاز ملی و ارزش زیاد تجاری‌سازی و صادراتی به‌دلیل نقاط ضعف و پیدا نکردن بازارهای هدف و بسیاری از مشکل‌های دیگر در نیمه‌راه رها شده یا در پیچ و خم ابتدای کار باقی مانده‌اند اما محققان این گروه صنعتی توانسته‌اند با اجرای این طرح، این محصول‌ها را به مرحله تجاری‌سازی و تولید انبوه برسانند و نیاز بازار داخلی را با تولید محصولی با کیفیت تامین کنند. همچنین این شرکت توانسته است تمام استانداردهای لازم تجاری‌سازی یک محصول را اخذ کند.

هم‌اکنون شرکت نورمهر هدی (گلفا پی وی دی) توانسته از واحد ارزیابی محصول‌های فناوری نانو گواهینامه نانومقیاس را دریافت و گواهینامه تست نمک‌پاشی (salt spray) و آزمون چسبندگی پوشش را نیز اخذ کند.

احداث و راه‌اندازی سایت   www.golfapvd.com   چاپ کاتالوگ و شرکت در نمایشگاه بین‌المللی نانو و نمایشگاه معماری داخلی و حضور در نمایشگاه چین در سال از جمله فعالیت‌های تبلیغاتی این شرکت برای معرفی بیشتر محصولات خود است.

این شرکت در توانسته با عملكرد خوب خود با ۱۰ تا ۲۰ کارخانه و کارگاه تهران و شهرستان قرارداد پیمان‌کاري ببندد. عمدتاً شرکت‌های طرف قرارداد این محصول،شيرآلات آویسا،شيرالات راسان، شیرآلات درخشان، خدمات دریزل، معماری داخلی نکو، دستگیره ایران دستگيره كاوه صنعت دستگيره يزديراق و تندیس جشنواره‌های مختلف هستند.

گفتنی است، کارگاه شرکت گلفا در سال ۱۳۹۵ با متخصصان در زمینه علم P.V.D مشغول به کارشده و تاکنون توانسته است به‌واسطه تولید این محصول، زمینه اشتغال ۱۵ نفر را فراهم کند

.

error: Content is protected !!